KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10026470
nr 1002 6470
Maurice Empi
(f. 1932), Frankrike
Blandteknik, Maurice Empi (f. 1932), På galoppbanan, signerad, 47x65
Maurice Empi, fransk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:21:56
14/12 19:16:56